לוגו רקע שקוף צבע שחור גודל קטן

שיעורי יוגה למתחילים

לתרגל בקבוצה ברמה שמתאימה לכם...

הרבה אנשים שמצטרפים לקבוצת תרגול יוגה ברמות מעורבות (מתרגלים ותיקים ביחד עם מתרגלים מתחילים) נתקלים בקושי ובתסכול רב. הם מרגישים שהם לא מבינים מה לעשות בשיעור ומסתכלים בקנאה ובהשוואה במתרגלים הוותיקים שמדברים את שפת היוגה בצורה שוטפת.

בשל הפערים בין רמות המתרגלים, לעתים קרובות המורה בשיעורים מעורבים אינו יכול לפקח כראוי על מתרגלים מתחילים ולתת להם את ההנחיות לתרגול נכון.

לאור זה ישנה חשיבות גדולה לתרגול ברמה שמתאימה לכם. אם אתם מתרגלים מתחילים או ללא נסיון כמעט בתרגול יוגה, אנחנו ממליצים להצטרף לשיעורי יוגה למתחילים שבהם התרגול מותאם לרמה בסיסית ושבהם תוכלו ללמוד את יסודות התרגול בקצב הדרגתי.

שיעור יוגה למתחילים בבית הספר "יוגודה"

אורכו של שיעור היוגה למתחילים הוא 75 דקות והוא מיועד למתרגלים ללא נסיון כלל או למתרגלים שמגיעים מגישות תרגול אחרות ושרוצים לבסס את יסודות תרגול היוגה כפי שהם מועברים אצלנו ב"יוגודה".

במפגשי המתחילים יועבר ידע היוגה דרך הדגמה וחקירה אישית בתרגול יוגה המיועד לרמה גופנית בסיסית. בשיעורים תלמדו את יסודות תרגול תנוחות היוגה (אסאנות), יסודות תרגול טכניקות הנשימה (פראניאמה) ואת הצעדים הראשונים בטכניקות ריכוז ומדיטציה.

שיעור היוגה למתחילים מתקיים בימי שלישי בין השעות 19:45 – 18:30

יוגה פרדס חנה

שאלות נפוצות

בשיעור קבוצתי ישנם מספר מתרגלים והמורה מחלק את תשומת הלב שלו.ה בין כולם. למרות שלא תקבלו התייחסות פרטנית בלעדית, המורים שלנו יפקחו עליכם ויבטיחו תרגול בטוח ויישום נכון של התרגול. אם אתם רוצים התייחסות בלעדית ניתן לקבל זאת בשיעור פרטי אחד על אחד.

לא, התרגילים והטכניקות שינתנו מתאימים לכל אחד במצב בריאותי סביר.

בשיעורי יוגה למתחילים אתם תלמדו את יסודות תרגול היוגה. חשוב לזכור שדרך היוגה היא הדרגתית וכדי להפנים את הבנת התרגול נדרשת סבלנות והתמדה.

אם תתמידו לאורך זמן ותהיו תלמידים טובים 🙂 תוכלו להתקדם לשיעורים ברמות מתקדמות יותר.

כן. לאחר מספר שיעורים, ובהתאם לרמת ההבנה שלכם, תוכלו לקבל הנחיות והכוונה לתרגול מותאם בבית.

אם יש לך שאלה שלא קיבלה תשובה מהמידע כאן, או התלבטות, אפשר ליצור אתנו קשר בטלפונים:
054-773-4588 / 052-289-5673

ניב דור כהן וטלי אוקסנברג - מייסדי ביה"ס יוגודה

ההצטרפות לשיעורי היוגה היא אקט של בחירה לחזק את השורשים שלנו, ולהגביר את היציבות, הבריאות והויטאליות בחיינו.

 
בואו.נה באהבה

שיעור נסיון?
נשמח לעזור... לחצו על אחת האפשרויות

בחרו שיעור ניסיון מתוך רשימת השיעורים

אפשרויות השיעורים שיופיעו ישתנו לפי בחירתכם

עכשיו קצת פרטים אישיים כדי שנכיר...

שתי שאלות אחרונות וסיימנו...

"על ידי כך שתימצא עם עצמך… על ידי התבוננות בעצמך בחיי היום יום בדריכות ומתוך עניין, מתוך כוונה להבין ולא לשפוט; כאשר אתה מקבל קבלה מלאה את כל המתרחש, באשר הוא, אתה מעודד את החבוי בעומק לעלות על פני השטח ולהעשיר את חייך והכרתך. זוהי העבודה האדירה של המודעות; היא מסירה מכשולים ומשחררת אנרגיות על ידי הבנת מהות החיים והדעת. תבונה היא השער לחופש, אך תשומת-לב מכוונת היא אם התבונה."

ניסרגדהטה מהאראג', אני הוא זה

קורסים וריטריטים קרובים ביוגודה