לוגו רקע שקוף צבע שחור גודל קטן

🧘‍♂️ צוות יוגודה 🧘‍♂️

צוות המורות והמורים של בית הספר ״יוגודה״ מורכב אך ורק ממורים.ות שהוכשרו אישית כמורים ליוגה על-ידי ניב דור כהן, מייסד גישת ״אקא יוגה״ וביה״ס יוגודה.

רצינו ליצור בית לקהילת מתרגלים ומחפשי אמת שמלמדים בו מורים שעברו הכשרה מקיפה של שנתיים והם ממשיכים כל הזמן ללמוד ולהשתלם ורואים ביוגה שליחות ודרך חיים.

הסיבה לכך פשוטה.

בעידן שבו היוגה הפכה למוצר מדף ואין ממש פיקוח על הכשרת מורים ליוגה או על מקצועיותם, נוצרה אינפלציית פס נע של ״מכוני הכשרת מורים״ שבהם בתוך זמן קצר, לעתים תוך חודש ימים, ולפעמים ללא נסיון קודם בתרגול יוגה, מקבל אדם את הטייטל ״מורה ליוגה״ ומתחיל ללמד.

לוקח זמן להתפתח כתלמיד ליוגה, ועוד יותר זמן להפוך מתלמיד למורה. זה דורש רצינות והתמדה של שנים, יכולת הטמעה, ענווה, מיומנות נרכשת ומעל הכל – אהבה של היוגה והפילוסופיה הרוחנית שעליה היא נשענת.

זו הסיבה שממש מההתחלה, היה לנו ברור ש״יוגודה״ לא יהיה ״סופרמרקט״ של גישות תרגול יוגה ושבבית הספר ילמדו רק מורים.ות שעברו הכשרה מקיפה ומקצועית ושעדיין ממשיכים ללמוד ולהשתלם כל הזמן.

המורים.ות

ניב דור כהן

פוסע בדרך היוגה משנת 1998 ומלמד משנת 2001. הוכשר כמורה ליוגה ב-3 גישות תרגול שונות וכמטפל ביוגה תראפיה תאילנדית.
מייסד גישת התרגול ״אקא יוגה״, מייסד שותף של בית הספר ״יוגודה״, ומרכז את קורס הכשרת מורים ליוגה של בית הספר ״יוגודה״

🕓 ראשון 19:15 / שישי 10:00 / רביעי 09:00 (מתקדמים ומורים)

טלי אוקסנברג

יוגינית, משוררת, אם ובת זוג. הולכת בדרך היוגה משנת 2006 ומלמדת משנת 2019. הוכשרה כמורה לטנטרה יוגה ע״י נעמה הנגבי ובוגרת קורס המורים ל״אקא יוגה״ של ניב דור כהן. מיסדת שותפה של בית הספר ״יוגודה״ ומלמדת בקורס הכשרת מורים ליוגה של בית הספר ״יוגודה״.

🕓 שני 19:15 / שלישי 08:30 / שישי 08:15

מירי פרייס

שנים רבות חלמתי לתרגל יוגה... יום אחד זה קרה והקליק ביני ובין היוגה היה מידי. מאז אני במסע של לימוד, העמקה ותרגול.
את השפעת היוגה אני חווה בדרך בה אני מהלכת בחיים. זאת השפעה טובה, מחזקת, מאזנת.
את הטוב הזה אני מנסה להעביר בשיעורי היוגה שלי.
אני מלמדת בשיטת "אקא יוגה" אותה למדתי במשך שנתיים אצל ניב דור כהן ביוגודה. אשמח לפגוש אותך בשיעורים 🕉️

🕓 שני 08:15 / שלישי 18:15
ירדן פלגי

ירדן פלגי

מורה להאטה יוגה, מדיטציה ומיינדפולנס ומטפלת ביוגה תרפיה. הולכת בדרך היוגה כ-5 שנים. נפעמת לגלות כל יום ורגע מחדש את החוכמה הפשוטה, העמוקה, היפה והאוהבת שדרך היוגה השלמה מציאה להולכים בה. מרגישה זכות גדולה להיות תלמידה בדרך היוגה ושל החיים בכלל, ולהנגיש את הידע הזה הלאה למי שיבחר 🤍

🕓 שלישי 19:45
יוגה פרדס חנה

שאלות נפוצות

בשיעור קבוצתי ישנם מספר מתרגלים והמורה מחלק את תשומת הלב שלו.ה בין כולם. למרות שלא תקבלו התייחסות פרטנית בלעדית, המורים שלנו יפקחו עליכם ויבטיחו תרגול בטוח ויישום נכון של התרגול. אם אתם רוצים התייחסות בלעדית ניתן לקבל זאת בשיעור פרטי אחד על אחד.

לא, התרגילים והטכניקות שינתנו מתאימים לכל אחד במצב בריאותי סביר.

יוגה היא דרך תרגול הוליסטית שמתייחסת לכל האספקטים בהוויתו של האדם, החל מהמישור הגופני שלו נועדו תנוחות היוגה, דרך המישור האנרגטי שלו נועדו טכניקות הנשימה של היוגה ועד למישור של החיפוש הרוחני שלו נועדו תרגילי המדיטציה של היוגה.

החיבור למורה הוא נקודה מרכזית בהפיכתכם לתלמידי יוגה. לכן חשוב להתנסות עד שתרגישו את ה״קליק״. אצלנו בבית הספר אנחנו לא מגבילים, ואפילו מעודדים את התלמידים שלנו להתנסות בכמה שיעורים ואצל מורים שונים.

כן. לאחר מספר שיעורים, ובהתאם לרמת ההבנה שלכם, תוכלו לקבל הנחיות והכוונה לתרגול מותאם בבית.

אם יש לך שאלה שלא קיבלה תשובה מהמידע כאן, או התלבטות, אפשר ליצור אתנו קשר בטלפונים:
054-773-4588 / 052-289-5673

ניב דור כהן וטלי אוקסנברג - מייסדי ביה"ס יוגודה

ההצטרפות לשיעורי היוגה היא אקט של בחירה לחזק את השורשים שלנו, ולהגביר את היציבות, הבריאות והויטאליות בחיינו.

 
בואו.נה באהבה

שיעור נסיון?
נשמח לעזור... לחצו על אחת האפשרויות

בחרו שיעור ניסיון מתוך רשימת השיעורים

אפשרויות השיעורים שיופיעו ישתנו לפי בחירתכם

עכשיו קצת פרטים אישיים כדי שנכיר...

שתי שאלות אחרונות וסיימנו...

"על ידי כך שתימצא עם עצמך… על ידי התבוננות בעצמך בחיי היום יום בדריכות ומתוך עניין, מתוך כוונה להבין ולא לשפוט; כאשר אתה מקבל קבלה מלאה את כל המתרחש, באשר הוא, אתה מעודד את החבוי בעומק לעלות על פני השטח ולהעשיר את חייך והכרתך. זוהי העבודה האדירה של המודעות; היא מסירה מכשולים ומשחררת אנרגיות על ידי הבנת מהות החיים והדעת. תבונה היא השער לחופש, אך תשומת-לב מכוונת היא אם התבונה."

ניסרגדהטה מהאראג', אני הוא זה